Kto sme? 

STROPUVA JEDINÝ ORIGINÁL Nie je nutné investovať desiatky tisíc € do geotermálneho kúrenia, ktoré sa v poslednej dobe stalo veľmi módnym. Miesto neho môžeme ponúknuť európsku sériu kotlov na tuhé palivo od firmy STROPUVA ktoré za ním v ničom nezaostávajú čo sa týka efektivity a v niektorých aspektoch ho dokonca predbiehajú. Kotly na tuhé palivo. STROPUVA sú prvé kotle na svete na tuhé palivo s dlhou dobou horenia (alebo hornou formou horenia) litovského pôvodu, kde boli vynájdené a patentované pred viac ako 15 rokmi. Od tejto chvíle boli a sú tieto kotly neustále zdokonaľované, aby ich konštrukcia zodpovedala súčasným požiadavkám bezpečnosti, pohodlnosti ,ekonómie a ekologie. Používajú sa i v súčasnej dobe a v mnohých ohľadoch prekonávajú tradičné kotly užívané oddávna v domácnostiach, pretože v ich prípade nie je treba každé dve hodiny behať do kotolne a prikladať drevo!. Kotly na tuhé palivo od firmy STROPUVA sú prvé litovské kotly ocenené certifikátom CE.Pretože výrobná základňa i oddelenie technického vývoja sú v Litve.U nás sa nachádza autorizovaná sieť predajní a sieť certifikovaných servisných technikov. Dodávka a údržba sa stávajú oveľa jednoduchšia a rýchlejšie, odborná konzultácia sa stáva oveľa operatívnejšou. Odborníci sú školení . Litovská STROPUVA kvalita sa chváli sama o sebe - výrobca už pracuje nielen pre miestny trh, ale kotly na tuhé palivo sa dodávajú i do zahraničia. Predaj kotlov prebieha dokonca do Južnej Kórei a Kanady. Sú pridelené licencie na výrobu, funguje tiež závod v Rusku a na Ukrajine. Litovský výrobok by mal byť zaujímavý i pre tých, ktorí sa pri výbere smerovania investícií pozerajú hlbšie do svojho vrecka pretože táto investícia sa rýchlo vracia .

S našimi kotlami máte maximálny komfort aj pri kúrení drevoodpadom ,štiepkou či pilinami . Prinášame najdlhšie doby horenia na jediné naloženie kotla .Drevo horí až 31,5hodín , Pelety až 4 dni,drevné brikety 3dni a uhlie viac ako 5 dni ! 


Záruka na prepálenie až 7 rokov spolu so životnosťou približne 30rokov robia z našich kotlov absolútnu špičku medzi kotlami na pevné palivo.

Kúpou kotla Stropuva u nás a našich obchodných partneroch získate európsky originál ,predĺženú záruku, servis a prístup k náhradným dielom kotla. 

Upozorňujeme preto že kúpou mimo distribučnej siete  strácate nárok na záruku ,servis ,prístup k náhradným dielom. Navyše strácate istotu že ste kúpili originál Stropuvu ,kotol určený pre náš trh.